بالیـز
درست جاییکه باید باشید...
دایره ی وسیع خدمات بالیـــز
consulting and guidance-copy

مشاوره و راهبری

همه کسب و کار ها در ابتدای کار، به مشکلات و چالش هایی برخورد می کنند که برای رفع آن نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی دارند. استفاده از خدمات مشاوره ای باعث می شود بهره وری و موفقیت در کسب و کار شما افزایش یابد. دریافت خدمات مشاوره ای در شروع کار، باعث می شود مسیر پیش رو روشن و قابل پیش بینی باشد و زمانی که شما در مسیر و چالش های پیش رو قرار گرفتید، بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

strategy-and-planing-copy

استراتژی و برنامه ریزی

تدوین استراتژی بازاریابی از چند بخش تشکیل شده است و برای طراحی هر بخش از آن باید زمان و دقت نظر کافی به کار برده شود. این بخش‌ها عبارتند از: چشم انداز سازمان، ماموریت سازمان، اهداف بازاریابی و طراحی خود استراتژی بازاریابی.

چشم انداز: آینده کسب و کار خود را چگونه تصور می‌کنیم؟
ماموریت: کسب و کار ما به چه علتی به وجود آمده است و وجود دارد؟
اهداف بازاریابی: هدف ما از تدوین استرتژی بازاریابی چیست؟
استراتژی بازاریابی: چگونه قرار است اهداف بازاریابی را اجرا کنیم؟

creativity-and-idea-generation -copy

خلاقیت و ایده‌پردازی

آژانس دیجیتال مارکتینگ بالیز به صورت تخصصی به ساخت تبلیغات خلاقانه برای مشتریان خود می پردازد. آژانس دیجیتال مارکتینگ بالیز با استفاده از تیم خلاق و با تجربه، به صورت تخصصی در تمامی زمینه های تبلیغاتی و طراحی فعالیت داشته و خلاقیت را به روش های مختلف به تمامی تبلیغات مشتریان خود تزریق می کند. تیم خلاق بالیز پس از شکل گیری ایده و پلن اولیه برای هر تبلیغ، با در نظر گرفتن پیام و شعار اصلی و کارکرد محصول اقدام به ایده پردازی می کند و از این طریق، تبلیغاتی خلاقانه، منحصر به فرد و اثر بخش برای مشتریان خود فراهم می آورند.
campaign-design-copy

طراحی کمپین و جریان‌سازی

کمپین‌های بازاریابی مختلف به روش های متفاوتی انجام می‌شوند. از تبلیغات محیطی گرفته تا تبلیغات در اینستاگرام، سهم به سزایی در بودجه‌ و توسعه‌ هر سازمانی دارند و امروزه کمتر شرکت‌ معتبری را پیدا می‌کنید که حداقل هر فصل درحال اجرای کمپین بازاریابی نباشد. آژانس دیجیتال مارکتینگ بالیز در کنار شما خواهد بود تا بتوانید یک کمپین موثر برای کسب و کار خود طراحی و اجرا نمایید.
production-and-publication-copy

تولید و انتشار محتوا

یکی از امکان‌های قوی و کارآمد آژانس دیجیتال مارکتینگ بالیز، دپارتمان دیجیتال استودیو است که از طراحی هویت بصری برند تا ساخت ویدئو و تیزر، برای کسب‌ و کارها تولید محتوا می‌کند. تیم خلاق بالیز در زمینه‌های گرافیک، موشن گرافیک، تدوین و …  نیز فعالیت دارد تا خروجی مطلوب را تولید و برای انتشار به شما تحویل دهد.
 
range-of-efficient 10

گستره‌ای از امکانات کارآمد و روزآمد

دیگر خدمات بالیز