خدمات چاپ بالیز

مرکز تخصصی چاپ آنلاین و حضوری

واحد چاپ بالیز ، مرکز تخصصی طراحی و چاپ کارت ویزیت، تراکت، سربرگ و پاکت (چـاپ ست اداری) ، بروشور، پوستر، کاتالوگ، فولدر، فاکتور، لیبل و ... می باشد. این مجموعه مبتکر و مجری، وب سایت سفارش چاپ در ایران بوده و یکی از کاملترین مجموعه های چـاپ را از نظر جنس، سایز و تنوع فراهم نموده است. مشتریان گرامی می توانند بصورت آنلاین (جهت سهولت در سفارش) سفارشات طراحی و چـاپ خود را ثبت نمایند و همچنین جهت مشاهده نمونه کارها و دریافت سفارشات آماده بصورت حضوری مراجعه نمایند.

طراحی و چاپ

چاپ و تولید انواع شاپینگ بگ

ارسال سفارشات در شهر یزد

ویژه سفارشات تا 5 کیلوگرم

ارسال تا 48 ساعت پس از آماده شدن سفارش

فقط

28 هزار تومان

چاپ و تولید انواع محصولات تبلیغاتی

جهت استعلام، رزرو و مشاوره محصولات فرم زیر را تکمیل نمایید.

محصولات اختصاصی فست فود

سوالات متداول

در وب سایت گروه بالیز تمام محصولات چاپی و قابل ارائه قابل مشاهده است.

شما محصول مورد نظر، سایز، تعداد و … مد نظر خورد را انتخاب کرده و قیمت نهایی توسط کارشناس مربوطه به شما اعلام میشود. 

فایل طراحی خود را در صورت آماده بودن برای واحد چاپ ارسال نمایید در غیر اینصورت جهت طراحی توسط طراحان بالیز ثبت سفارش طراحی را اعلام فرمایید.

شما میتوانید با ثبت سفارش طراحی و ارسال فایل لوگو و اطلاعات لازم جهت طراحی مانند نام مجموعه، نام شخص و سمت، آدرس و تلفن، مشخصات شبکه های اجتماعی، آدرس وب سایت و ایمیل و همچنین رنگ مورد نظر خود جهت طراحی، این کار را به همکاران ما بالیز بسپارید تا بهترین و مناسب تربن طرح را به شما ارائه دهند. همکاران ما طرح را برای شما ارسال نموده و شما میتوانید نظرات و تغییرات مد نظر را تا نهایی شدن کامل طرح اعلام نمائید تا از سوی ما انجام و مجدد برای شما ارسال گردد.

مجموعه بالیز به عنوان یک شرکت مشتری‌محور ، رضایت‌مندی مشتریان خود را در اولویت اول خود قرار داده و در همین راستا پاسخگویی نسبت به هرگونه مشکل در محصول ارائه شده و برطرف کردن آن را از وظایف اصلی خود می‌داند. هدف اصلی بالیز رضایت مشتریان است. 

راه های ارتباط با بالیز