هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی برای معرفی و به یاد ماندن شرکت، کمپاتی ، تولیدی و … می باشد. از آن  در نمایشگاه ها ، همایش ها ، رویداد ها و … می توان استفاده کرد.

هدایای تبلیغاتی یکی مهمترین عوامل جلب توجه مشتری است که می تواند اثر زیادی در بخاطر سپردن محصول یا خدمات داشته باشد بنابراین انتخاب صحیح نوع هدایای تبلیغاتی بسیار مهم است.

gift-ads2

انواع هدایای تبلیغاتی

gift-ads3

انواع هدایای تبلیغاتی شامل خودکار و روانویس ، ست مدیریتی ، کلاه، تی شرت و لباس کار ، ست کادویی، لوازم الکترونیکی ، لیوان، ماگ و فلاسک ، ابزارهای تبلیغاتی ، ساک های تبلیغاتی و …. که حداکثر زمان استفاده از این هدایای تبلیغاتی یکسال است.

مزایای هدایای تبلیغاتی عبارتند از :

1. مطرح شدن بیشتر برند

2. کاربری بیشتر

3. صرف هزینه کمتر

4. کارت بیزینس ثانویه

5. ملموس بودن

6. برنامه بازاریابی قدرتمند

روش های چاپ روی هدایای تبلیغاتی

چاپ روی هدایای تبلیغاتی با چاپ سیلک یا همان سیلک اسکرین برای هر رنگ از چاپ یک عدد شابلون تهیه می شود. شابلون ها بصورت توری شکل هستند که فضای چاپ شونده دارای محافظ باز و فضای غیر چاپی پوشیده می باشند وقتی مرکب روی سطح کشیده میشود از محافظ عبور کرده و مستقیما روی متریال چاپی قرار می گیرد سپس اضافه مرکب از روی سطح پاک شده و شابلون برداشته می شود.

چاپ سیلک اسکرین از روش های چاپی مستقیم است اگر لایه بسیار نازکی از مرکب روی سطح چاپ شونده بجا بماند باید زمانی را برای خشک شدن مرکب در نظر بگیرید در غیر این صورت رنگ از روی متریال چاپی بلند می شود یا شکل ظاهری آنرا خراب می کند. البته شابلون ها قابل شستشو و چند بار مصرف می باشند.

روش چاپی روی هدایای تبلیغاتی با چاپ تامپو که بنام چاپ های گود می باشد مانند مهرهای ژلاتینی سطوح چاپ شونده گود و سطوح غیر چاپی همسطح است برای سطوح صاف و منحنی استفاده می شود مثل چاپ روی خودکار های تبلیغاتی ، لیوان و …

بیشتر مورد استفاده قرای می گیرد. در چاپ تامپو برای هررنگ یک کلیشه لاستیکی تهیه می شود که در ماشین چاپ قرار می گیرد. در چاپ گود سطوح چاپ کننده به مرکب آغشته می شوند و سپس با یک غلطک یا کارتک مرکب های اضافه از روی سطح پاک شده و فضاهای چاپ شونده به خود مرکب می گیرد و روی هدایای تبلیغاتی منتقل می شود.

 

چاپ تامپو به دلیل ارزان قیمت بود برای تیراژ های پایین مورد استفاده قرار می گیرد مانند مثل چاپ روی لیوان تبلیغاتی ابتدا برای لیوان یک قالب تهیه شده و سپس هدیه تبلیغاتی داخل آن قرار میگیرد و سپس با فشار طرح مورد نظر روی لیوان چاپ میشود.

یکی دیگر از روش های چاپ روی هدایای تبلیغاتی چاپ لیزر می باشد که این روش چاپی بیشتر برای حکاکی روی هدایای تبلیغاتی کاربرد دارد این شیوه چاپ از سرعت بسیار بالایی برخوردار است بیشترین کاربرد چاپ لیزر روی متریال های فلزی ، چوب ، چرم ، پلاستیک سخت و … میباشد.

نتیجه

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

جهت مشاوره در امور هدایای تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

خدمات اصلی بالیـــــــــز

web

طراحی سایت

دیجیتال مارکتینگ

برندینگ

طراحی کمپین

تولید محتوا

web

سئو

طراحی گرافیک

هدایای تبلیغاتی

سوالات متداول

بسته به نوع پکیج انتخابی شما از 5 تا 30 روز بعد از دریافت اطلاعات از سمت شما طول می کشد.

قطعا طراحی سایت می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ بالیز با داشتن تیمی متخصص در زمینه های متنوع میتواند  کسب و کار شما را به بهترین شکل مدیریت کند و شما به جای درگیری با صدها رسانه و ابزار فقط نتایج را بررسی خواهید کرد.

هاست و دامنه در هر پکیج ما گنجانده شده است ولی اگر کارفرما نیاز به هاست قوی تر و با ظرفیت بالاتری می باشد میبتواند با راهنمایی کارشناسان ما اقدام به تیه آن بفرماید.

در هر پکیج میزان زمان پشتیبانی بعد از تحویل سایت قید شده است.

آیا سوال دیگری دارید؟