بالیـــز رو بیشتر بشناس

baliz-about-us4

آیا می دانید که بالیز به معنی راهنما و چراغ ساحل و هر علامتی که خطر دریا و رودخانه را نشان می دهد است و این علامتها معمولاً در شب و در ایام مه آلود مورد استفاده قرار میگیرد و با چراغ روشن میشود.

ما چراغ و راهنمای مسیر کسب و کار شما هستیم

آژانس دیجیتال مارکتینگ بالیز،از سال 1391 شروع به فعالیت نمود و متشکل شده از تیمی جوان مجرب و خلاق و تمام توان خود را در مسیر توسعه ی کسب و کارهای کشور، بعنوان مشاور و مجری طرح های برندینگ و بازاریابی، اجرای کمپین های تبلیغاتی، تولید محتوا، طراحی سایت و فروشگاه آنلاین و … بکار گرفته و با برندهای ایرانی زیادی همکاری داشته است.

تبلیغات یکی از موثرترین روش های ارتقا برند به شمار می آید. تبلیغات به سازمان ها در کسب مخاطبان بیشتر در کوتاه ترین زمان ممکن کمک می کند.

تبلیغات در روزنامه ها، تلویزیون، رادیو، بیلبوردها و … به مصرف کنندگان واقعی کمک می کنند که به برند شما اعتماد کرده و آن ها را ترغیب می کنند که نسبت به خرید محصولات یا خدمات اقدام نموده و به برند وفادار بمانند. تبلیغات نه تنها مصرف یک محصول یا خدمت خاص را افزایش می دهد بلکه باعث می شود که مشتریان درباره برند آگاهی پیدا کنند، که آژانس تبلیغاتی بالیز توانسته در این حوزه ها عملکرد مناسب داشته و رضایت مشتریان خود را کسب کند.

baliz-5-about 6 (1)

چهار قدم مهم از مراحل دیجیتال مارکتینگ

مراحل کلی زیر را باید به ترتیب انجام دهید و همه زیرمراحل آن را هم دقیقا مطابق موارد ذکر شده انجام دهید تا از مسیر خارج نشوید.

قدم اول : تعیین استراتژی کسب و کار

بازاریابی و تبلیغات

تعیین و انتخاب بستر مناسب برای کسب و کار

تحلیل و آنالیز داده‌ها

آژانس دیجیتال مارکتینگ بالیز،از سال 1391 شروع به فعالیت نمود و متشکل شده از تیمی جوان مجرب و خلاق و تمام توان خود را در مسیر توسعه ی کسب و کارهای کشور، بعنوان مشاور و مجری طرح های برندینگ و بازاریابی، اجرای کمپین های تبلیغاتی، تولید محتوا، طراحی سایت و فروشگاه آنلاین و … بکار گرفته و با برندهای ایرانی زیادی همکاری داشته است.
1391
چاپ

بالیز در سال 1391 در زمینه چاپ شروع به فعالیت کرد و به مشتریان خود خدمات متنوعی ارائه نمود که شامل:

  • چاپ دیجیتال
  • چاپ کارت ویزیت
  • چاپ بنر
  • چاپ پوستر
  • لیبل کاغذی
  • چاپ آلبوم دیجیتال
  • چاپ کاتالوگ
  • چاپ سربرگ
  • چاپ تراکت

و ده ها نمونه کار و خدمات دیگر می باشد.

1393
بسته بندی/چاپ/طراحی

بالیز در سال 1393 شروع به کار طراحی و بسته بندی، چاپ جعبه در مدلها، جنس‌ها و افکت‌های پوششی مختلفی نمود و فعالیت خود را در این حوزه گسترش داد.

1395
ارتقای کیفیت و تکمیل توانایی های بالیز

در سال 1395 بالیز با تکمیل توانایی ها و ارتقای کیفیت و افزایش مشتریان خود در زمینه های مختلف فعالیت خود را ادامه داد.

1396
تولید محتوا

بالیز در سال 1396 همکاری خود را با برندهای معتبر کشور گسترش داد و با به کارگیری از تیم تولید محتوا خبره، علاوه بر خدمات سابق خود :

1-طراحی محتوا بر اساس نیازهای مشتری

2-تولید محتوا و بهینه سازی بر اساس جدیدترین اصول سئو (SEO)

3-محتوا تصویری (در این قسمت منظور محتوا از نوع تصویر/عکس با فرمت‌های رایج است. 

4-محتوای ویدئویی، که از تاثیرگذار ترین فرم‌های ارائه محتوا امروزه، محتوا ویدئویی است. ساخت و انشار ویدیوهای خلاقانه می‌تواند بهترین عملکرد را برای شما در بازاریابی داشته باشد.

5-محتوای صوتی

هر فایل صوتی (به عنوان مثال mp3) که آن را در اختیار کاربران قرار دهید، یک محتوای صوتی است. توجه داشته باشید که هر فایل صوتی، پادکست (Podcast) نیست، بلکه یک تنها یک محتوای صوتی است. پادکست‌ها مجموعه مشخصی هستند که یک نام مشخص دارند و در هر قسمت آن به‌موضوعی پیرامون هدف کلی پادکست، می‌پردازند که تیم صوتی ما تمامی این خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد.

6-ویراستاری رایگان و نظارت بر یونیک بودن محتوا و خدمات متنوع دیگر،

در زمینه تولید محتوا هم نیز فعالیت خود را ادامه داد.

1398 تاکنون
حرفه ای در همه چیز

در سال 1398 تاکنون،بالیز واحدهای خود را با نیروهای خلاق و توانمند گسترش داد و با پیشرفت روز افزون واحدهای متخصص در بالیز اضافه شد که شامل: 

1-دیجیتال مارکتینگ

2-خدمات سایت

3-طراحی وبسایت

4-تبلیغات و خدمات اینستاگرام

5-خدمات رسانه و تیزر

6-تبلیغات ویدئویی

7-عکاسی صنعتی و محصول

8-تولید محتوا

9-خدمات چاپ 

10-طراحی گرافیک

و خدمات متنوع دیگری در راستای فعالیت این مجموعه در حال گسترش و خدمات به مشتریان است.